O nas

P1020417Instytut Piękna Thalgo powstał z pasji do kosmetyki w 2000 roku. To miejsce, w którym osoby zainteresowane swoim pięknem i dobrym samopoczuciem, znajdą wiedzę, wsparcie i najlepsze towarzystwo.

Zapraszamy do wypróbowania nowoczesnych zabiegów i osiągnięć francuskiej kosmetyki profesjonalnej. Nasz salon Thalgo słynie z indywidualnych zabiegów ściśle dopasowanych do typu cery oraz aktualnego stanu zdrowia skóry. Dbamy o wysoki standard usług poprzez szkolenia i wykorzystywanie aparatury posiadającej certyfikaty medyczne. Szczególnie przestrzegamy zasad higieny i bezpieczeństwa, dlatego poprawna sterylizacja narzędzi odbywa się w autoklawie zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej.

Nasz gabinet jest pionierem na rynku lokalnym w zabiegach z zakresu podologii, czyli najprościej mówiąc – specjalistycznej pielęgnacji stóp. W Polsce to raczkująca dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry stóp, rekonstrukcją i korektą paznokci, deformacją stóp w układzie kostno-stawowym, a także pielęgnacją stopy cukrzycowej.

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz: mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa, kawitacja, cryolift, fotoodmładzanie IPL oraz na ciało: wyszczuplające, antycellulitowe, masaże klasyczne i egzotyczne, endermologie LPG, elektrostymulacje, pielęgnację dłoni i stóp. Wykonujemy także makijaż permanentny, depilację laserową, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową, peelingi chemiczne, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi- naszymi partnerami są Thalgo, Ella Baché, Purles, Sesderma, MediDerma, RevitaLash, Artdeco, Jessica, OPI, CND, Allpresan, Gehwol. Kosmetyki wyżej wymienionych firm oferujemy także w sprzedaży detalicznej w gabinecie, w ramach pielęgnacji pozabiegowej, w celu podtrzymania efektów uzyskanych podczas zabiegów.
Zapraszamy również do zakupów w internetowym sklepie Thalgo. Przy składaniu zamówienia wymagane jest podanie kodu salonu, który można uzyskać telefonicznie lub bezpośrednio w naszym gabinecie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9-20, w soboty w godz. 9-15.