Depilacja

Depilacja woskiem Lycon Hot Wax

Wyobraź sobie prawie bezbolesną depilację delikatnych stref woskiem o apetycznym zapachu i włoski, które odrastają dopiero po kilku tygodniach… Teraz ten sen stał się rzeczywistością!
Lycon Hot Wax to produkt do depilacji komponowany z najwyższej jakości składników. Do jego produkcji wykorzystuje się naturalne żywice i wosk pszczeli, dlatego ta metoda doskonale sprawdza się w przypadku usuwania zbędnego owłosienia z miejsc wrażliwych. Lycon Hot Wax ma odpowiednią temperaturę i z łatwości usuwa nawet włoski o długości 1 mm!
To wosk do depilacji bezpaskowej, który sprawdzi się w usuwaniu włosków nawet z najbardziej wrażliwych miejsc prawie bez bólu i bez podrażnień.
Co odróżnia Lycon Hot Wax od innych preparatów tego typu? Wosk idealnie odchodzi od skóry i co najważniejsze nie zrywa naskórka! Dzięki temu na to samo miejsce wosk można nakładać kilkakrotnie. Woski Lycon znane są również z tego, że niezwykle apetycznie pachną – np. czekoladą, truskawką, różą i kokosem – zabieg upływa więc w bardzo „aromatycznej” atmosferze. Po zabiegu skóra nie jest podrażniona.
Efekt końcowy? Idealnie gładka skóra, bez ani jednego włoska. I do tego zero podrażnień! Metoda Lycon Hot Wax jest nie tylko niesamowicie skuteczna i prawie bezbolesna, ale też nie wywołuje podrażnień i jest idealna do depilacji miejsc wrażliwych – bikini czy też pach.

» Regulacja brwi

» Wąsik

» Nos

» Uszy

» Pachy

» Bikini klasyczne

» Bikini brazylijskie

» Bikini hawana

Depilacja woskiem

» Regulacja brwi woskiem

» Cała twarz

» Wąsik

» Broda

» Wąsik+ broda

» Całe nogi

» Łydki

» Uda

» Bikini klasyczne
» Bikini średnie
» Bikini brazylijskie
» Bikini hawana

» Tors 

» Brzuch

» Plecy

» Pośladki

» Pachy

» Ręce

 

Depilacja laserowa IPL

IPL iPulse i200+

IPL iPulse i200+

Depilacja laserowa jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Bezbolesny zabieg wykorzystuje technologię światła pulsacyjnego. Wiązka światła jest transformowana w energię cieplną, która niszczy mieszek włosa w efekcie fototermolizy. Wiązka IPL jest wychwytywana przez melaninę – barwnik zawarty w mieszku włosa. Pochłaniana energia cieplna doprowadza do lokalnego wzrostu temperatury, która w efekcie niszczy włos.

Metoda IPL jest bezpieczna i delikatna, dlatego z powodzeniem można ją stosować na twarz czy wrażliwe okolice bikini. Ilość zabiegów i efekt zależy od fototypu skóry, rodzaju włosa oraz cyklu odrastania. Pojedynczy zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Przed pierwszym zabiegiem kosmetolog wykonuje test na wrażliwość skóry na światło.

W celu uzyskania pożądanego efektu, zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów w odstępach 6-cio tygodniowych. Powyższe ceny dotyczą jednego zabiegu.