Lpg® Endermologie ™

Czym jest LPG® ENDERMOLOGIE ™?

LPG ENDERMOLOGIEMetoda Endermologie™ jest wysoce efektywną metodą leczenia cellulitu, redukcji lokalnych otłuszczeń i służy znacznej poprawie po mastektomii. Terapeuci specjalizujący się w metodzie liposukcji (odsysania tłuszczu) często stosują metodę Endermologie™ przed zabiegiem, aby zmiękczyć tkankę, co ułatwia przeprowadzenie zabiegu odsysania i po zabiegu w celu poprawy stanu i wyglądu skóry.

Korzyści i efekty:

  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Wymodelowana sylwetka
  • Ujędrniona skóra
  • Odtruwanie z toksyn

end1
end2

Sposób działania

Technika LPG Endermologie™ opiera się na opatentowanym procesie: Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i różne prędkości obrotu rolek.

Zadaniem takiego masażu jest stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie retencji wody, rozluźnienie struktury tkanki łącznej, zwiększenie lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudzenie syntezy kolagenu. Dzięki nieinwazyjnemu, całkowicie bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko wysoko skuteczne, ale zapewniają klientom relaks i dobre samopoczucie.

Warto również dodać, że metoda LPG Endermologie™ ma szerokie zastosowanie terapeutyczne i w medycynie sportowej. Z powodzeniem wykorzystywany jest do wspomagania leczenia blizn, oparzeń, obrzęków, bólu kręgosłupa, żylaków, niewydolności żylnej, przeszczepów skóry.

Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 10 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa ok. 35 minut. Zabieg wykonywany jest na całe ciało z pominięciem okolic piersi.

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. U wielu osób po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego Endermologie™ uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów. Znakomite wyniki, jakie dają zabiegi Endermologie™ można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego, wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

Cennik

LPG Endermologie™ – jedna z najbardziej poszukiwanych i najlepiej rozpoznawalnych metod walki z cellulitem i kształtowania sylwetki.

» 1 zabieg + kostium 

» Seria 10 zabiegów + 1 gratis

» Seria 15 zabiegów + 1 gratis + kostium gratis

Kostium  jest niezbędnym ubraniem do wykonywanych zabiegów Endermologie. Służy nie tylko celom higienicznym, ale także pomaga terapeucie na osiąganie lepszych efektów poprzez szybszą identyfikację nadmiaru tłuszczu w tkance. Kostium można nabyć u nas przed zabiegiem lub skorzystać z własnego.