Promocje

Polub nas na Facebooku- odbierz 10% zniżki

Zdobądź 10% zniżki na wybrany zabieg lub zakup kosmetyków w trzech prostych krokach:

1. Polub ten post: KLIKNIJ TUTAJ
2. Udostępnij go na swojej tablicy.
3. Przyjdź do naszego salonu i skorzystaj z 10% zniżki na wybrany przez Ciebie zabieg lub zakup kosmetyków.

Zabiegi odchudzające

» Seria 6 zabiegów  odchudzających + elektrostymulacja gratis

Martwi cię zbyt dużo tłuszczyku tu i tam? Proponujemy atrakcyjną metodę skutecznej walki ze zbędnymi kilogramami.
BOA Drenaż limfatyczny – to aparat z masażem sekwencyjnym pod ciśnieniem. W połączeniu z Głębokim Ciepłem i Elektrostymulacją jest doskonałym sposobem na kobiece bolączki. W zaledwie 3 tygodnie zyskasz piękny wygląd.
Odchudzanie przebiega w serii 6 – 10 zabiegów. Po trzecim zabiegu widać już różnicę. Efekty: ok. 5 cm mniej – po serii , jędrna i gładka skóra, poprawa przemiany materii i udrożniony układ limfatyczny – detoks organizmu., skuteczna walka z cellulitem, doskonała rzeźba sylwetki, wzmocniony układ mięśniowy ( elektrostymulacja), poprawa krążenia.

» Seria 10 elektrostymulacji + 1 gratis

Elektrostymulacja jest zabiegiem elektroleczniczym wykorzystującym prądy impulsowe małej częstotliwości. Stosuje się go w celu wywołania skurczu mięśnia lub całej grupy mięśni, a także w terapii przeciwbólowej oraz w celu poprawienia trofiki tkanek.
Nowoczesne urządzenia kosmetyczne pozwalają na wykonanie kilku opcji zabiegowych, dzięki możliwości wyboru częstotliwości prądu impulsowego i programu odpowiedniego dla danego problemu jak np. na nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, zwiotczenie mięśni, zwiotczenie skóry.